Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
7932
16.05.2010, 01:20
To jest chore.. Ten Brosz czy jak mu tam wydał na siebie wyrok w mediach. Patologia.
Szarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szarny
Znajdź inne posty napisane przez Szarny