Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 16.05.2010, 01:17
Dla mnie taki mecz jak z Arką na R22 nigdy by nie miał miejsca. A przynajmniej nie w takim stylu.

Po roku na wyjazdach, graniu beznadziejnej piłki w przynajmniej połowie spotkań, będąc w nędzy fizycznej, taktycznej, organizacyjnej, traktujmy to miejsce jako coś dla nas naprawdę fajnego. A biorąc pod uwagę że nie ma tego tytułu dzięki odpowiedniej pracy sędziów to to już totalne "****iozum".

Ta liga obrzydza mi życie i to bez względu na to czy wygrywamy my, czy jakiś stwór kuchenkowo masarski. Wszyscy jesteśmy tak samo beznadziejni. Niektórym się tytuł "należał" więc tam jest i tyle.

Jedynie gruntowna przebudowa naszej całej e-klasy może doprowaadzić do wyraźnego progresu w grze naszych drużyn w czymś więcej niż ta liga paralityków.

Na dzień dzisiejszy Wisła SSA nie jest dla mnie dostosowana do wymagań profesjonalnego futbolu. Brak podstaw w organizacji klubu, zaplecza marketingowo organizacyjnego. Czy nawet najbardziej prozainczen bazy treningowej.

Co jest tego przyczyną? Myślę że podjejscie naszego nadprezesa do drużyny oraz brak firm, organizacji, zainteresowanych przejęciem tej inwestycji. Bo bez inwestycji, nic ciekawego i długofalowego tutaj się nie stworzy.

Można sięgnąć po środki doraźne typu zmiana trenera ale czy da nam to w dłuższym okresie plusy, śmiem wątpić.

Dziś jesteśmy n-tą ligą europy, według mnie całkowicie zasłużenie, a My jako Wisła Kraków n-tą do potęgi drużyną w Europie, z zawodnikami nie przystosowanymi do wymogów profesjonalnej piłki nożnej. Smutna acz prozaiczna prawda.

Nasz awans do frupy LE w tej rzeczywistości przyjmę jako sensację, awans Amiki Poznań jako porównywalną sensacje.

Zrównaliśmy do poziomu tego co nas otaczało.... Niestety.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 16.05.2010 o godz. 01:23.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując