Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 16.05.2010, 01:03
1q2 napisał(a):Wyświetl post
ps myślałem że Ateny przez bardzo długi czas będą na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o rzeczy nadprzyrodzone - przypomnę, spotkał nas tam mix wszystkiego co najgorsze - 3 setki Zienia w 1 połowie,najgorszy mecz Majdana w Wiśle, błąd sędziego gdzie zamiast 2-2 zrobiło się 3-1 dla Ateńczyków i na koniec frajerska czerwień Sobola.

Ubiegły wtorek przebił Ateny.





Ja Aten dluuugo zapomniec nie moglem a do dzis dzien mam w glowie mysl co by bylo jakby gol Penksy uznali....


Ubiegly wtorek tak mnie "wymeczyl" nerwowo ze o dziwo dzis jakos na zimno to wszytsko ogladałem.

Napewo mecz ktory odebral nam Mistrza to byla porazka z Korona .
Mozna by sie spierac czy to nie bylo jeszcze wczesniej i to mial byc remis 0;0 z Kuchennymi.

Przyczyn jest cala masa,ale jak juz pisalem od tego sezonu musimy sie jak najszybciej odciać i juz budowac plany na nowy.

najbardzciej cieszy ze wracamy na R22 ,i tu chyba kazdy juz wyczekuje tego pierwszego meczu.
Głowa wiec do góry ,na nowym stadione sznase beda porównywalne ,i wtedy tak naprawde bedziemy walczyc o Mistrza .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując