Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 16.05.2010, 00:56
raindog napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że kolega zrozumiał stwierdzenie poklepywać po ramieniu zbyt dosłownie (nie każdy rodzi się filozofem, gdyż któż by wtedy pasał krowy?).
To się tym może zajmij, zamiast "temperować" jednego z nielicznych zawodników z charakterem w drużynie.

Albo przerzuć się na Legię, tam nikt nikogo nie stresuje, zero agresji, wszyscy mają wynik w głębokim poważaniu. Patrząc na Maciusia Iwańskiego z twarzą cherubina będziesz mógł w spokoju wszamać truskaweczkę.

Chociaż szczerze mówiąc - doradzałbym jednak jakiś inny sport. Bo ja wiem - może curling?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.05.2010 o godz. 01:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując