raindog napisał(a):

|
Widzę, że kolega zrozumiał stwierdzenie poklepywać po ramieniu zbyt dosłownie (nie każdy rodzi się filozofem, gdyż któż by wtedy pasał krowy?).
|
To się tym może zajmij, zamiast "temperować" jednego z nielicznych zawodników z charakterem w drużynie.
Albo przerzuć się na Legię, tam nikt nikogo nie stresuje, zero agresji, wszyscy mają wynik w głębokim poważaniu. Patrząc na Maciusia Iwańskiego z twarzą cherubina będziesz mógł w spokoju wszamać truskaweczkę.
Chociaż szczerze mówiąc - doradzałbym jednak jakiś inny sport. Bo ja wiem - może curling?