Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 16.05.2010, 00:39
raindog napisał(a):Wyświetl post
To tak odnośnie 2:23 - nieciekawie to wygląda; normalnie w drużynie raczej taką osobę poklepuje się po ramieniu.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rot_meczu.html
Bierze się do kina, kupuje lody, a potem ogląda się wieczorem z takim pacjentem "Małą syrenkę".

A ja głupi myślałem, że nic mnie na tym forum już nie zaskoczy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.05.2010 o godz. 00:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując