Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 16.05.2010, 00:06
Jest wiele przyczyn że zajęliśmy 2 miejsce. Pomijam poza sportowe (organizacyjne) zwizane z funkcjonowaniem klubu

Dla mnie najważniejsza była żenująca skuteczność. W obronie nie było źle. Traciliśmy góra 1 bramkę (z małym wyjątkiem). Ale niestety zbyt dużo było meczy gdzie nie potrafiliśmy odwrócić losów meczu przegrywając tylko 0-1 (Legia, Cracovia, Arka, Korona) Stwarzaliśmy nawet sporo sytuacji ale co z tego kiedy nasz najlepszy napastnik został naszym najlepszym asystentem (Paweł Brożek). Pomijam fakt że grał cały sezon z niedoleczoną kontuzją bo nie chciał się dac zoperować! Pomijam juz Boguskiego czy Małeckiego, Kirma, Łobo itd
Jedynym który był skuteczny to Marcelo (skuteczny jak na obrońce) ale też w końcówce sezonu nie trafiał.


Podsumowując
Przez skuteczność straciliśmy MP podobnie jak za czasów Petrescu gdzie wtedy Brożek niemiłosiernie pudłował. W tym sezonie pudłowali wszyscy nasi czołowi atakujący. Piłkarze ofensywni najbardziej zawiedli. Tu potrzeba wzmocnień.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując