|
Mimo wszystko: DZIĘKUJĘ,
Piłkarzom, trenerom, sponsorom , kibicom.
Cieszmy się z wicemistrzostwa.
A decydenci niech pomyślą dlaczego nie ma mistrzostwa i ............ do dzieła.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|