lotnik napisał(a):

|
Henio zostaje w Krakowie .Dzieci do szkoły ręce precz od Henia .W pucharach będzie dobrze
|
Ta mędrzec się znalazł z siwą brodą.. Zamiast pisać nic nie wnoszące do tematu anegdoty skleciłbyś powody, dla których ma zostać. Ja w swojej wypowiedzi bazowałem na słowach Cupiała. Oczywiscie tez bym wolal zeby "Siema Eniuuu" został na Reymonta. Moznaby dać mu szansę zbudowania zespołu wg własnych kryteriów. Tylko nie mam pojecia jak tutaj bedzie funkcjonowac wpolpraca na linii Kapka-Basałaj-Eniuuu (chyba dobrze napisalem?)