Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 15.05.2010, 22:52
Przyczyny:

-Niezrozumiała i niedorzeczna polityka transferowa
-Brak przedłużeń kontraktów z Baszczyńskim i Zieńczukiem
-Znalezienie ich następców na ostatnią chwilę
-Stała gra na 'wyjazdach'
-Fatalne obozy przygotowawcze
-Upadek autorytetu Skorży wśród zawodników
-BRAK MOTYWACJI wśród piłkarzy
-Stworzenie wielonarodowej drużyny, która jak widać nie potrafi tak funkcjonować
-Fatalne pomysły taktyczne Macieja Skorży (toporne dzidy w pole karne na Boguskiego i Małeckiego)

Potrzeby:
-Rozwiązanie kontraktów z zawodnikami, którym ten sezon przeminął pod znakiem 'braku formy'
-Zakontraktowanie zawodników młodych, głodnych sukcesów
-Grzegorz Mielcarski na prezesa
-Powrót Kamila Kosowskiego, jego powrotów nigdy za wiele
-Dać czas Kasperczakowi na budowę drużyny!

To tyle z mojej strony odnośnie tego sezonu, który został zawalony moim zdaniem już na samym początku. Graliśmy tak tragicznie że tylko wystarczyło miesiąc czy dwa jak ta tragedia przeistoczy się w to co przeżywaliśmy w marcu.

Odpowiedz cytując