|
Przyczyny:
-Niezrozumiała i niedorzeczna polityka transferowa
-Brak przedłużeń kontraktów z Baszczyńskim i Zieńczukiem
-Znalezienie ich następców na ostatnią chwilę
-Stała gra na 'wyjazdach'
-Fatalne obozy przygotowawcze
-Upadek autorytetu Skorży wśród zawodników
-BRAK MOTYWACJI wśród piłkarzy
-Stworzenie wielonarodowej drużyny, która jak widać nie potrafi tak funkcjonować
-Fatalne pomysły taktyczne Macieja Skorży (toporne dzidy w pole karne na Boguskiego i Małeckiego)
Potrzeby:
-Rozwiązanie kontraktów z zawodnikami, którym ten sezon przeminął pod znakiem 'braku formy'
-Zakontraktowanie zawodników młodych, głodnych sukcesów
-Grzegorz Mielcarski na prezesa
-Powrót Kamila Kosowskiego, jego powrotów nigdy za wiele
-Dać czas Kasperczakowi na budowę drużyny!
To tyle z mojej strony odnośnie tego sezonu, który został zawalony moim zdaniem już na samym początku. Graliśmy tak tragicznie że tylko wystarczyło miesiąc czy dwa jak ta tragedia przeistoczy się w to co przeżywaliśmy w marcu.
|