Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
patrzal-lca
Member
Od: 04.2007
Offline
#
22712
15.05.2010, 22:36
szlaQ
napisał(a):
No szału nie było
Tragedi też nie było, więc spokojnie ;]
patrzal-lca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patrzal-lca
Znajdź inne posty napisane przez patrzal-lca