Wyświetl pojedynczy post
SIMONE76
Junior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Słomniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 15.05.2010, 22:27
Jestem zawsze sercem z Białą Gwiazdą. Ale to co wyprawiają nasi zawodnicy w meczach to jest skandal. ( nie wszyscy ) Niektórzy przechodzą obok meczów. Zaangażowanie jak w meczach II albo III ligi. Przecież Ci zawodnicy zarabiają krocie . Poza tym polityka transferowa Wisły nie napawa optymizmem od paru lat ! Oby w przyszłosci byłoby lepiej bo będzie ciężko. Będzie stadion a nie będzie drużyny.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Odpowiedz cytując