|
Jestem zawsze sercem z Białą Gwiazdą. Ale to co wyprawiają nasi zawodnicy w meczach to jest skandal. ( nie wszyscy ) Niektórzy przechodzą obok meczów. Zaangażowanie jak w meczach II albo III ligi. Przecież Ci zawodnicy zarabiają krocie . Poza tym polityka transferowa Wisły nie napawa optymizmem od paru lat ! Oby w przyszłosci byłoby lepiej bo będzie ciężko. Będzie stadion a nie będzie drużyny.
|