Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5517
Stary 15.05.2010, 22:26
Jak wiecie jestem wielkim "fanem" Kirma"

Tak naprawdę nie wkurza mnie Andraż ale stado bezmyślnych wyznawców jego talentu którzy piali z zachwytu nad nim mimo że grał i gra piach poza kilkoma dobrymi meczami. Dzisiaj kilku kolegów z forum dało mi do myślenia z Kirmem (Przepraszam ale zapomniałem kto). Gość nie ma dryblingu za to sporo biega. Głównie bezproduktywnie. Może pozycja prawego obrońcy byłaby dla niego dobra? Skoro Piotrek Brożek jest dobrym bocznym obrońcom to niby czemu Andraż nie mógłby grać na prawej obronie? Mnie się ten pomysł podoba. Przynajmniej nie wyrzucimy tyle kasy w błoto a Andraż może właśnie znajdzie swoje miejsce w 11?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując