Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7926
Stary 15.05.2010, 22:19
Ja tez im gratuluje bo zasłuzyli. Ale w przyszlym sezonie wracamy na R22 - a Mistrz wroci do Krakowa
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.05.2010 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując