Karherop napisał(a):

trzeba ( lub można ) się pożegnać:
- Jop ( ...)
- Pawełek ( grabi sobie u kibiców i nie stroni od kiksów )
|
Zgadzam się.
Kasperczak powinien dostać szansę. Christow to wciąż zagadka - za bardzo nie ma go jak ocenić (treningów Wisły na żywo nie widziałem).
Karherop napisał(a):

- Kirm ( za szybko zrównał się poziomem z polskimi ligowcami )
- Diaz
- Jirsak ( w 90% spotkkań bezproduktywny )
|
Ci zawodnicy mają spore szanse odnaleźć się w zespole, kwestia odpowiedniego ustawienia i taktyki. Kolejność nieprzypadkowa, Jirsak może być najbardziej problematyczny (czy w jego przypadku jest jakaś alterantywa? przecież raczej nikt go nie kupi za sensowne pieniądze).