tranceaddict napisał(a):

|
Zostawilbym Kirma, Jirsaka i Christova na te pol sezonu z innym trenerem ktory moze innaczej i potrafil by ich zmotywowac do gry,
|
Musi być miejsce dla nowych zawodników , bo klubowa kasa nie jest studnią bez dna , szczególnie tyczy sie to wielu zawodników z zagranicy dla których gra w Wiśle to nie jest zaszczyt , ale zwykła praca .
Lewy'88 napisał(a):

|
wielcy zwolennicy Dana Petrescu którzy mówią że był zajebistym trenerem patrząc przez pryzmat tego gdzie trenował, **** z tym gdzie trenował jak Wisła pod jego wodzą skończyła n a 8 miejscu w tabeli... może gdyby miał więcej czasu i poparcie zarządu to by tak nie było ale nie ma co gdybać.. Trener musi mieć czas żeby coś osiągnąć i żeby go z tego UCZCIWIE ROZLICZAĆ
|
Dan zostawił drużyne na 1 miejscu w tabeli