Wyświetl pojedynczy post
tranceaddict
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Emigracja, 7011 km away from R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 15.05.2010, 22:00
Ja bym bardziej obarczal nasz atak i pomoc anizeli naszych defensorow i bramkarza, ale sorry, mielismy mecze gdzie wygrywali dwoma golami a iedy indziej nawet gola nie mogli strzelic. Przepraszam ale Jop nie zawinil niczego, jak sie nie umie dwoch goli strzelic z jakas przecietna druzyna to nie wiem gdzie my do europy sie pchamy

Zostawilbym Kirma, Jirsaka i Christova na te pol sezonu z innym trenerem ktory moze innaczej i potrafil by ich zmotywowac do gry,
Odpowiedz cytując