co do przyczyn - to jakby sie tak przyjrzec z boku, to wlasciwie nie wiadomo dlaczego ten klub jeszcze funkcjonuje. wyglada to troche tak, jakby byl u nas wlasciciel, ktorgo ciagle nie ma i pilkarze z trenerem. a reszta? jaka reszta?
i poki to sie nie zmieni to bedzie jak jest od jakiegos czasu - zdobedziemy mistrza albo nie, kogos sprzedamy, sprowadzimy jakas gwiazde z Indii, z pucharow pewnie wylecimy i wszyscy sie beda zastanawiali czy i kogo Cupial wywali.
praktycznie w klubie nie ma niczego

i nie wiadomo kiedy to sie zmieni.
skutki - nie wiadomo, bo u nas mozna sie spodziewac wszystkiego. raczej nic mnie nie zdziwi, lacznie z np. wycofaniem sie Cupiala