Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.05.2010, 21:39
To ze nie graliśmy u siebie na Reymonta to jedna przyczyna ale druga był doping... sorry byłem dzisiaj na meczu z Odra przez całe 90 minut sektory 2 i 3 ostro dopingowały druzyne... było nas w tych sektorach mało(wiadomo ograniczone trybuny) Ale dawaliśmy z siebie wszystko... po drugiej stronie siedziały "pikniki" i co? przez 90 minut słowem sie nie odezwali! Równie dobrze mogło by ich tam nie być i nic by sie nie zmieniło!
Jak druzyna ma dobrze grać jak niema PEŁNEGO zaangazowania na CALYM stadionie? Rozumiem ze mozna chciec sobie tylko poogladać mecz ale od tego jest telewizja jak ktoś przychodzi na mecz to musi dawać z siebie WSZYSTKO!
Odpowiedz cytując