Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.05.2010, 21:37
Wg mnie kluczowym czynnikiem był brak organizacji. I to zarówno na boisku, jak i w gabinetach "góry". Władzę w klubie powinni mieć ludzie, którzy Wisłę mają w sercu, a nie ci, którzy chcieliby zarobić na Wiśle. Bo tylko ci zapaleńcy mogliby wprowadzić porządek, że każdy wiedziałby, co ma robić.
Bednarz miał wiele błędnych decyzji, ale trzeba było mu oddać, że porządek w papierach był. Gdy część jego obowiązków przejął Skorża zaczął się robić coraz większy burdel, czego skutkiem był kupno zawodnika z YouTube.
Dzisiejsza kadra zespołu to albo materiał wypalony, albo trenerzy nie umieli nic z niej wyciągnąć. Potrzeba trenera z charyzmą, który potrafi wpłynąć na piłkarzy i wykrzesać z nich maksimum. Jest to też sprawa szatni. Po odejściu Baszcza brakuje też piłkarza, który potrafi wstrząsnąć kolegami. Z całym szacunkiem, ale Głowa albo Sobol to milczki. To świetni piłkarze i są w każdym meczu zaangażowani, ale brakuje tego "czegoś".
A najważniejszym jest pomysł klubu na zapełnienie trybun nowego stadionu. Bo samo rozklejanie plakatów nic nie da. Tu trzeba dobrej strategii i sposobu na przyciągnięcie kibica, który zostawi trochę sałaty, bo tej może nam brakować. Dlatego trzeba walczyć o puchary, które przyniosą sponsorów i rozgłos.
Odpowiedz cytując