|
Przyczyny:
-Fatalne przygotowanie
-Nawyki po Skorży (długie piłki na osamotnionego Brożka) (Tutaj zaczął to Henio powoli wyleczać ale ciągle coś z tego zostało)
-Brak transferów
-Sędziowie (chyba nie było jeszcze takiej rundy gdzie było tyle błędów na niekorzyść Wisły. Jasne na naszą korzyść też były ale znacznie, znacznie mniej)
Potrzeby:
-Transfery
-Transfery
-Czyszczenie w klubie (zarząd itd.)
-Sponsorzy
|