Wyświetl pojedynczy post
EvilGearPL
Banita
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 15.05.2010, 21:34
Przyczyny:

-Fatalne przygotowanie
-Nawyki po Skorży (długie piłki na osamotnionego Brożka) (Tutaj zaczął to Henio powoli wyleczać ale ciągle coś z tego zostało)
-Brak transferów
-Sędziowie (chyba nie było jeszcze takiej rundy gdzie było tyle błędów na niekorzyść Wisły. Jasne na naszą korzyść też były ale znacznie, znacznie mniej)

Potrzeby:

-Transfery
-Transfery
-Czyszczenie w klubie (zarząd itd.)
-Sponsorzy
Odpowiedz cytując