Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.05.2010, 21:23
thechris napisał(a):Wyświetl post

Sprezentowaliśmy tytuł kuchenkom i jesteśmy największymi frajerami od 1997 r. kiedy podobne sfrajerowała się Legia.
E tam - ten sezon to w zasadzie kopia poprzedniego(pomijając szczegóły).Wtedy ciała po całości dała Amica a nam z problemami udało się to wykorzystać a teraz było odwrotnie.Nawet te remisy rok temu i w tym roku były dokładnie takie same i przyniosły takie same skutki.

Ok - teraz to nasze frajerstwo było o wiele bardziej 'hollywoodzkie' ale to w zasadzie jedyna różnica.

A przyczyny..poprzedni trener/zawodnicy/kontuzje/nie granie na R22/burdel w klubie.
Jak dla mnie Amica zasłużenie ten tytuł zdobyła, tak jak i my rok wcześniej - jednak jak ktoś słusznie zauważył - nie ma się nimi na dzień dzisiejszy co podniecać, bo mimo tego że my zagraliśmy chyba najgorszy sezon od czasów Cupiała (można dyskutować jeszcze ten co 8 miejsce zajęliśmy - ale tylu upokorzeń to tam nie było), to Amica zdobyła ten tytuł cudem.
Więc na dziś mimo iż gołym okiem widać że oni są na fali wznoszącej(w każdym aspekcie) a my opadamy - to de facto różnicy sportowej nie ma.
To jest pozytyw, tyle że jak u nas się nic nie zmieni a na to się nie zapowiada, to przyszły sezon może być o wiele mniej ciekawy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując