Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 15.05.2010, 21:15
nowak napisał(a):Wyświetl post
Zakończony sezon był poniekąd bardzo dziwny. Z pewnością wszystkie mecze na wyjazdach nie oscylowały najlepiej ale mimo to rosnąca przewaga w tabeli dawała nam wiele radości i przynosiła nadzieje. Niestety rzeczywistość brutalnej piłki pokazała swoje pazury. Nie można tutaj wskazywać 1 przyczyny jaką najchętniej dla niektórych z was byłby Mariusz Jop. Prawdą jest że ogólnie sezon ten był mizerny nie tylko dla nas bo i da innych Legia itp. Faworyci poprzednich sezonów nie pokazali się. Ale dosyć ogólnie jeżeli chodzi o Wisłę to na jej wynik wpłynęło :

1.Brak własnego stadionu
2.Oszczędność transferowa
3. Błędne transfery
4. Złe przygotowanie (skuteczność)
5.Brak potencjału nowej Wisły (młodzież)
6. Błędy sędziów
7. Zły dobór zawodników do kadry meczowej ściągamy napastnika a się go nie wystawia christow
czy kombinacja stoperów zamiast Clebera
Patrząc z tej perspektywy to powinniśmy się ciszyć z tego 2. miejsca
Odpowiedz cytując