Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.05.2010, 21:09
Myślę że w Wiśle zmiany należy zacząć od góry. Trzeba powiedzieć stanowcze NIE konserwatywnym sposobom funkcjonowania w klubie, należy zorganizować ludzi od negocjacji z miastem, ludzi od marketingu, osobiście uważam że trener też jest do zmiany (jak dla mnie najlepszy byłby jakiś stosunkowo młody- 35-40 l.) Pomogłoby to wprowadzeniu jakiejś nowej myśli w konstruowaniu gry. Uważam, że czas starych wyjadaczy minął. Jop, Boguski, Cleber OUT, wprowadzać Mączyńskiego z Burligą. Nie na 4 minuty tylko na przykład na połowę meczu. Jeśli chodzi o sprawy kibicowskie, zobaczymy jak będzie to wyglądało na nowym stadionie. Ja bym dorzucił kilka nowych- starych przyśpiewek. Moim zdaniem po tych skromnych zabiegach Mistrz Polski będzie u Nas, bo to my jesteśmy marką w tym kraju.
Odpowiedz cytując