shinobi23 napisał(a):

|
Nie ma takiego tematu. Był jakiś chujowy o przegranym sezonie, może dotyczył Legii ale Nasza Wisła zdobyła wicemistrzostwo. I to jest temat by o tym pogadać. A tamten ktoś zamknął w cholerę i dobrze.
|
Nie ośmieszaj się.
Sprezentowaliśmy tytuł kuchenkom i jesteśmy największymi frajerami od 1997 r. kiedy podobne sfrajerowała się Legia.