shinobi23 napisał(a):

Dziękuję.
Jakbyś był na wyjeździe z Krisbutem Myszków to doceniłbyś grę w Lidze Europejskiej.
Cały sezon na wyjeździe...
Nie ciesze się że nie mamy mistrza ale rozpaczać też nie ma co. stało się...
Przeanalizujmy więc wicemistrzostwo.
|
Również dziekuję. Przejeździłem całą druga ligę i mam w dupie Lige Europejską. Tęsknie za oczodołami na sektorach 3 i 4, wyjazdami do Knurowa i 3 tysiącami w Katowicach, w drugoligowych meczach o nic. Tęsknię za atmosferą. To że teraz nie podoba mi się minimalizm, chyba cię nie dziwi.