Cytat:
|
Gratuluję podejścia. Prze*******iliśmy mistrzostwo, nie zdobyli wicemistrza.
|
Dziękuję.
Jakbyś był na wyjeździe z Krisbutem Myszków to doceniłbyś grę w Lidze Europejskiej.
Cały sezon na wyjeździe...
Nie ciesze się że nie mamy mistrza ale rozpaczać też nie ma co. stało się...
Przeanalizujmy więc wicemistrzostwo.