Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.05.2010, 20:57
Cytat:
Gratuluję podejścia. Prze*******iliśmy mistrzostwo, nie zdobyli wicemistrza.
Dziękuję.
Jakbyś był na wyjeździe z Krisbutem Myszków to doceniłbyś grę w Lidze Europejskiej.
Cały sezon na wyjeździe...
Nie ciesze się że nie mamy mistrza ale rozpaczać też nie ma co. stało się...
Przeanalizujmy więc wicemistrzostwo.
Odpowiedz cytując