shinobi23 napisał(a):

|
Nie ma takiego tematu. Był jakiś chujowy o przegranym sezonie, może dotyczył Legii ale Nasza Wisła zdobyła wicemistrzostwo. I to jest temat by o tym pogadać. A tamten ktoś zamknął w cholerę i dobrze.
|
Gratuluję podejścia. Prze*******iliśmy mistrzostwo, nie zdobyli wicemistrza.