Temat
:
Analiza wicemistrzostwa - przyczyny i skutki :)
Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
5
15.05.2010, 20:46
Cytat:
A Ty nie widzisz, że taki temat już jest?
Nie ma takiego tematu. Był jakiś chujowy o przegranym sezonie, może dotyczył Legii ale Nasza Wisła zdobyła wicemistrzostwo. I to jest temat by o tym pogadać. A tamten ktoś zamknął w cholerę i dobrze.
shinobi23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shinobi23
Znajdź inne posty napisane przez shinobi23