Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.05.2010, 20:46
Cytat:
A Ty nie widzisz, że taki temat już jest?
Nie ma takiego tematu. Był jakiś chujowy o przegranym sezonie, może dotyczył Legii ale Nasza Wisła zdobyła wicemistrzostwo. I to jest temat by o tym pogadać. A tamten ktoś zamknął w cholerę i dobrze.
Odpowiedz cytując