|
W tym momencie musimy się poważnie zastanowić nad jedną rzeczą. A mianowicie tym jak wykonuje swoje obowiązki zarząd Wisły?
Otóż według mnie sytuacja wygląda gorzej niż tragicznie. Najgorsze jest to że w radzie nadzorczej siedzą ludzie z TF-kable i cudowni doradcy Cupiała którym nie zależy za grosz na Wiśle!
Kilkanaście razy już wcześniej wspominany brak JAKIEGOKOLWIEK marketingu wśród kibiców!
Zero dogadania z miastem... I inne sprawy o których nie chce mi się nawet tutaj pisać...
Pora się obudzić! No chyba, że cały zarząd Wisły czekał na miejsce jakie będzie na koniec sezonu (wiemy że wicemistrzowskie) i dopiero teraz, w ostatniej chwili przed przeniesieniem na nowy stadion ma zamiar wstrząsnąć klubem jak i jego strukturami wewnętrznymi w co szczerze śmiem wątpić!
P.S Mimo mojej ogromnej niechęci do Lecha, muszę przyznać (obiektywnie), że w polsce to oni wyznaczają standardy zarządzania klubem i wszystkim co się z tym wiąże.
(Bez napinki proszę)
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ
|