Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.05.2010, 20:02. Analiza wicemistrzostwa - przyczyny i skutki :)
Analiza moja wiec subiektywna, ale moze ktos sie zgodzi ew. zakwestionuje

Przyczyny wicemistrzostwa:

- brak stadionu -> mecze wyjazdowe i pol-wyjazdowe
- brak pomyslu na gre ofensywna i zapalu w wiekszej czesci sezonu (wyniki "na styk"). Dopiero z Legia i Piastem wygrane wyraziste.
- oszczednosci transferowe
- brak reymontowskiej wrzawy tworzonej od kibicow, wspierajacej w trudniejszych momentach
- troche skuteczniej grajacy Lech :/

Skutki:

- gra Lidze Europejskiej zamiast LM (mniejsza presja może pójdzie lepiej i awansujemy dalej)
- mniejsza szansa na szybki zarobek , ale może dochodzac dalej zarobimy wiecej + dodatkowoz biletow na duzym stadionie jeśli chwilę pogramy w LE.

Perspektywa na przyszłość:

- gra na nowym stadione > 30 tys . miejsc
- szansa na nowych kibicow
- szansa na dodatkowe dochody z biletow na mecze pucarowe LE. Jeden mecz z biletami po 50 zl to 1,5 mln!! jak przyjdzie 30 tys. ludzi.
- szansa pokazania sie w kilku meczach pucharowych z europejskimi sredniakami, nabranie doswiadczenia
- czas na budowanie solidnej druzyny na przyszloroczne mistrzostwo i eliminacje LM (moze bez eliminacji jak Wisla Ruch i Lech zagraja ladnie?). Bedzie spokoj i mniejsza presja a to sprzyja pracy dobrym trenerom takim jak Kasperczak.

Potrzeby:

- zakup 2-3 dobrych zawodnikow (bramkarz - Onyszko , pomocnik - , napastnik - Micański)
- silna i mocna kamapnia reklamowa meczy aby sciagnąc minimum 22-24 tys. widzow na kazdy + komplet na mni. 3 mecze w rundzie (Lech, Legia, Cracovia)
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując