Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 15.05.2010, 19:40
Naprawde chcecie masowo wylewac zale?
W tym sezonie tragedia to przegrane derby i brak stadionu. No i Levadia. Wtopy ze slabymi u siebie to wlasnie efekt tego drugiego. Przed sezonem prawie wszyscy braliby 2 miejsce w ciemno.
Wniosek: potrzeba nam charakternych pilkarzy, ktorzy nie przejda obok derbow i nie zadowola sie 1-0 bo po 2 ostatnich kolejkach widac jak sie to konczy.

Kiedys znajomy kibic jednej ze zgod, gdy zdobywalismy mistrza i stadion skandowal "nie chcemy Liczki" powiedzial ze w dupach sie nam przewrocilo i dla niego sukcesem jest sama gra w ekstraklasie, a jego klub moglby pomarzyc chocby o podium w lidze.
Cieszcie sie z vicemistrzostwa. Temat zamykam.

Niedlugo wracamy do domu i wtedy pokazemy co to jest Wisla Krakow i Armia Bialej Gwiazdy!
Ostatnio edytowane przez orzeu : 15.05.2010 o godz. 19:50.
WISŁA PANY !!