Temat
:
Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
49
15.05.2010, 19:40
Wicemistrzostwo w tym sezonie to sukces !
Dziękuję dobranoc.
Pozdrawiam tych co pamiętają 2 ligę.
shinobi23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shinobi23
Znajdź inne posty napisane przez shinobi23