Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 15.05.2010, 19:40
Wicemistrzostwo w tym sezonie to sukces !
Dziękuję dobranoc.
Pozdrawiam tych co pamiętają 2 ligę.