Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 15.05.2010, 19:32
skeba napisał(a):Wyświetl post
Dobra - stało się. Co ma mówić Legia, która nie ma żadnych perspektyw teraz.
1. Konflikt z kibicami
2. Brak pucharów
3. Odchodzi Mucha

Tam to dopiero bajzel mają
Ale zrobią rewolucje, tak jak u nas po 8 miejscu w lidze.
A teraz to widzę, że nikt za bardzo nie wie co u nas robić. Z jednej strony nie było tak źle by robić rewolucję i były same wyjazdy, a z drugiej widać ogromny marazm i minimalizm. Nikt nie mówi budujemy silny klub na przebudowane R22. Tkwimy w jakimś okropnym stanie przejściowej niepewności. To jest okropne. A trzeba się szybko wsiąść w garść. Będą dochody z stadionu i kryzys się kończy, więc oby Boss zaszalał. A i z transferami trzeba się śpieszyć, bo parę drużyn się wzmacnia mocno. Co za okropieństwo w tym momencie, czuję się jak nad czarną chmurą albo przejdzie i wyjdzie słońce albo lunie deszcz.