Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 15.05.2010, 19:28
W sumie żałowałem tego mistrzostwa i nadal żałuje. Ale jak usłyszałem podsumawanie w C+, ile kłopotów przez cały sezon i że w sumie przed sezonem też bym brał 2 miejsce w ciemno i wogole . To jakoś powoli zaczynam to akceptowac.

Za 2 miesiace wracamy na R22 i to mnie już nastraja pozytywnie !