|
W sumie żałowałem tego mistrzostwa i nadal żałuje. Ale jak usłyszałem podsumawanie w C+, ile kłopotów przez cały sezon i że w sumie przed sezonem też bym brał 2 miejsce w ciemno i wogole . To jakoś powoli zaczynam to akceptowac.
Za 2 miesiace wracamy na R22 i to mnie już nastraja pozytywnie !
|