Wyświetl pojedynczy post
P.Wiślak
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 15.05.2010, 19:23
Panowie i Panie, cieszmy się z tego co mamy, bo tak jak skeba powiedzial Legia jest w o wiele gorszej sytuacji i od nas.
A propo zawodników, to czy Garguła wyleczył już kontuzję? bo ostatnio nie jestem na bieżąco?!