Temat
:
Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
P.Wiślak
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
33
15.05.2010, 19:23
Panowie i Panie, cieszmy się z tego co mamy, bo tak jak skeba powiedzial Legia jest w o wiele gorszej sytuacji i od nas.
A propo zawodników, to czy Garguła wyleczył już kontuzję? bo ostatnio nie jestem na bieżąco?!
P.Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P.Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez P.Wiślak