Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 15.05.2010, 19:19
Dobra - stało się. Co ma mówić Legia, która nie ma żadnych perspektyw teraz.
1. Konflikt z kibicami
2. Brak pucharów
3. Odchodzi Mucha

Tam to dopiero bajzel mają