Wyświetl pojedynczy post
P.Wiślak
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 15.05.2010, 19:18
Myślisz że Kasperczak doprowadziłby Wisłę do Mistrzostwa gdyby przyszedł wcześniej? Przecież rok temu Wisła właśnie ze Skorżą miała mistrza.
A co Do Jopa to mał chłopak cholernego pecha. Współczuję mu teraz. Chciał dobrze wyszło tragicznie.:( szkoda słów