Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7917
Stary 15.05.2010, 19:16
Cóż. Wisła miała swoje szanse wiele razy. Nie udało się sukcesu w Polsce przekuć na awans do LM i wzmocnienie się finansowo.
Teraz zobaczymy, co pokaże Lech. Jeśli nie będą popełniać naszych błędów, to kto wie/
Odpowiedz cytując