|
Szkoda Tego sezonu. Ale w piłce już tak jest, że raz jest dobrze a raz źle. CO do ostatniego meczu z odrą to wg mnie Wisła nie powinna odpuszczać Odrze, a im najwyraźniej nie chciało się grać w 2 połowie. Drugą sprawą jest to, że Wisła była w gorszej sytuacji niż Lech, jeśli chodzi o miejsce rozgrywania meczów. Ale i tak dobrze że mamy drugie miejsce i gramy w pucharach. Zobaczymy co zrobi Lech w LM i teraz my będziemy go oceniać.
I jeden błąd popełnili prezesi WIsłyna pewno. Wywalili skorżę! Dlaczego? BO WIsła nie wygrała 3 meczów pod rząd. Żałosne to było. Zemściło się....
WIERNOŚĆ WIŚLE!!!!
PS: Brakuje mi Baszczyńskiego na prawej obronie, a wam? :/
Ostatnio edytowane przez P.Wiślak : 15.05.2010 o godz. 19:10.
|