Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 15.05.2010, 19:05
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Witam,

Co by nie zaśmiecać innych tematów, tutaj porozmawiajmy o minionym sezonie, nie będziemy ładować wszystkich postów w temat o meczu z Odrą.

Dla mnie sprawa jest jasna: Lech prześcignął nas organizacyjnie we wszystkich elementach. Mimo, że wielkiej piłki nie grali, a i sędziowie swoje dołożyli, przyczyn porażki należy upatrywać w sobie:

1. Brak sensownych transferów
2. Brak jakiejkolwiek wizji zespołu na najbliższe lata
3. Fatalne przygotowanie zespołu przez Skorżę
4. Totalny burdel we władzach naszego klubu

Coś pominąłem?
Wg mnie punkt 2 i 4 to przyczyna wszystkiego - reszta to pochodna. I niestety nie są to wnioski konstruktywne bo jakoś na zmiany się nie zapowiada.