Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 15.05.2010, 19:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
po jakiego diabła Skorża zamienił w zimie Cwielonga na Hristova który do niczego sie nie nadaje.

no za główną przyczyne utraty mistrzostwa uznałbym dyletanctwo Terziottiego który zupełnie rozłożył drużyne pod względem fizycznym w zimie
W zimie, to Skorży nie powinno być już w Wiśle, i właśnie on jest największym dyletantem. Cały ten jego sztab to jego dzieło autorskie.

Niestety Kasperczak jak widać zdążył by to poskładać, gdyby nie ...........Jop i jego 93 min.