AYALA napisał(a):

po jakiego diabła Skorża zamienił w zimie Cwielonga na Hristova który do niczego sie nie nadaje.
no za główną przyczyne utraty mistrzostwa uznałbym dyletanctwo Terziottiego który zupełnie rozłożył drużyne pod względem fizycznym w zimie
|
W zimie, to Skorży nie powinno być już w Wiśle, i właśnie on jest największym dyletantem. Cały ten jego sztab to jego dzieło autorskie.
Niestety Kasperczak jak widać zdążył by to poskładać, gdyby nie ...........Jop i jego 93 min.