Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 15.05.2010, 18:58
Amica mistrz tylko raz. Nastepny za 20 lat.
To takie Zaglebie,Polonia Warszawa.
A Wiselka teraz przygotuje sie dobrze do sezonu z Heniem i bedziemy powtorke miec z sezonu z meczów z Parmą i Shalke. Dodatkowo niebedzie Mariusza Jopa wiec nikt nam nie strzeli juz samobója