Wyświetl pojedynczy post
kamikaze
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 15.05.2010, 18:57
Oprócz tego co wypisaliście, ja bym dodał, że denerwuje mnie tak szybkie odpadnięcie z Pucharu Polski, zwłaszcza, że tak łatwo można było go zdobyć w tym roku. Prędko taka okazja się nie powtórzy.