Temat
:
Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
kamikaze
Member
Od: 02.2009
Offline
#
27
15.05.2010, 18:57
Oprócz tego co wypisaliście, ja bym dodał, że denerwuje mnie tak szybkie odpadnięcie z Pucharu Polski, zwłaszcza, że tak łatwo można było go zdobyć w tym roku. Prędko taka okazja się nie powtórzy.
kamikaze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamikaze
Znajdź inne posty napisane przez kamikaze