Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
2027
15.05.2010, 18:55
Trzeba zadać podstawowe pytanie temu na samej górze. Czy mu się jeszcze chcę w to bawić bo jeśli nie to wszystkie dywagację nie mają sensu, Jego ostanie ruchy świadczą że nie ma pomysłu na tej klub.
westersyl