|
po jakiego diabła Skorża zamienił w zimie Cwielonga na Hristova który do niczego sie nie nadaje.
Za główną przyczyne utraty mistrzostwa uznałbym dyletanctwo Terziottiego który zupełnie rozłożył drużyne pod względem fizycznym w zimie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.05.2010 o godz. 18:59.
|