Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#337
Stary 15.05.2010, 18:53
Kopacze dzięki kibicom śpiewajacym "Nic się nie stało ..." od dawna wiedzą, że mogą kompromitować Wisłę do woli i włos z głowy im nie spadnie, a nawet będą przez nich w pełni rogrzeszeni. Po co więc walczyć ? skoro "Nic się nie stało ..." ?
Odpowiedz cytując