Temat
:
Wisła Kraków - Odra Wodzisław, 15.V.2010,godzina 17.00
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
337
15.05.2010, 18:53
Kopacze dzięki kibicom śpiewajacym "Nic się nie stało ..." od dawna wiedzą, że mogą kompromitować Wisłę do woli i włos z głowy im nie spadnie, a nawet będą przez nich w pełni rogrzeszeni. Po co więc walczyć ? skoro "Nic się nie stało ..." ?
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty