As napisał(a):

|
nie chodzi o usprawiedliwianie, trzeba wskazac przyczyny i je wyeliminowac zeby w przyszlosci wyszlo lepiej
|
ok, tylko akurat wyjazdy to jest jeden z mniejszych problemów, w kocu na tych "formalnych" nie najgorzej szło, a więc się da
problemem jest np brak bazy szkoleniowej, czy ewidentne braki kadrowe(to do tych co chcą rewolucji)..
... te braki są prawie na każdej pozycji rozgrywający czy bramkarz to podstawa, dalej skrzydła w pomocy i obronie + silny fizycznie napastnik
poza tym płace, zwłaszcza u zawodników których już się nie sprzeda,
i to moim zadaniem są realne problemy
obawaim się ze zwalanie winy na wyjazdy nie tylko nic nie zmieni ale utwierdzi ze tylko to wystarczy zeby bylo lepiej reszta jest nie taka zła wiec zostawmy tak jak jest.... = minimalizm