Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 15.05.2010, 18:46
Przed sezonem drugie miejsce traktowałbym nawet jako sukces, ze wzglądu na brak gry na własnym stadionie. Jdnak patrząc na cały sezon to my te mistrzostwo przegraliśmy koncertowo. Kluczowy moment to początek rundy rewanżowej i 1pkt w trzech meczach, drugi moment to cztery ostatnie mecze i tylko 5 punktów. Wygląda to niestety tak że piłkarze grają źle i później zagrają kilka meczy dobrze w ramach przeprosin i tak w kółko. Taka sinusoida. Katastrofa z Levadią i przeprosiny w postaci kilku niezłych meczy w lidze, później lekkie zamglenie przeszłości u niektórych kibiców i można wracać do codzienności. Katastrofa w derbach i znów kilka dobrych meczy w ramach przeprosin, znowu rozluźniona atmosfera i znów katastrofa na początku sezonu. Zwalniaja Skorże, trzeba się pokazać że to przez niego słabo graliśmy i kilka dobrych meczy i gdy niektórzy znów zapomnieli znowu h**nia na koniec czyli 5pkt w 4 meczach.