Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 15.05.2010, 18:45
Sezon całkowicie z*****y,prowadziliśmy od 3. do 28. kolejki, a co potem?Każdy wie...

Powód?Brak zaangażowania,dawanie dupy w najważniejszych meczach,marnotrawienie kasy Cupiała przez jego współpracowników,źle przepracowany sezon przygotowawczy...To pierwsze co nasuwa mi się na myśl
Ostatnio edytowane przez Ravers : 15.05.2010 o godz. 18:47.