|
Sezon całkowicie z*****y,prowadziliśmy od 3. do 28. kolejki, a co potem?Każdy wie...
Powód?Brak zaangażowania,dawanie dupy w najważniejszych meczach,marnotrawienie kasy Cupiała przez jego współpracowników,źle przepracowany sezon przygotowawczy...To pierwsze co nasuwa mi się na myśl
Ostatnio edytowane przez Ravers : 15.05.2010 o godz. 18:47.
|